O biurze

Biuro Podróży Alternatywnych DZIKA BABA powstało z miłości do podróży.

Anna Struzik - właściciel biura oraz pilot wypraw Ania

Po prostu kocham podróże. Zapraszam na wędrówkę, w której będę przewodnikiem, kimś kto pomaga odnaleźć drogę. Część wypraw będę pilotować osobiście. Poprowadzę przez kraje, których nie znasz tak, by było bezpiecznie, ciekawie, inaczej. Moje ulubione miejsca to wyspy Indonezji i Kambodża. Moje marzenie, to zorganizować klan Dzikich Bab, podróżujących po całym świecie z uśmiechem i radością! Ulubione cele podróży – im dziksze, tym lepsze. Podróżowanie to przyjemność. Po prostu.

Mateusz

Nazywam się Mateusz Żuławski. Z wykształcenia jestem… hmm… stosunkologiem? Chyba prościej powiedzieć, że studiowałem stosunki międzynarodowe w teorii na uniwersytecie w Lublinie. Studiuję je wciąż w praktyce, od kilku lat jeżdżąc po Europie oraz różnych egzotycznych krajach na świecie.  Wolę poznawać świat i kultury poprzez aktywne włączenie się w życie codzienne ludzi. Znam realia krajów, do których chciałbym Was zabrać. Znam również języki tych krajów (angielski, hiszpański, włoski, francuski, suahili), i chętnie będę się targował w Waszym imieniu. Jeśli jesteście gotowi na wyzwanie, jaką jest podróż do wnętrza kultury i mentalności ludzi z dalekich krajów, to zapraszam na wspólny wyjazd. Gwarantuję, że kraje które odwiedzimy, miejsca, w których postawimy stopę, potrawy, jakich spróbujemy i ludzie, których poznamy złożą się dla Was na niezapomniane doświadczenie… Do tego stopnia, iż żal Wam będzie wracać do kraju. Ale na to też jest recepta- po prostu kolejna wyprawa.

Filip

To prawdziwy pasjonat podróży. Z wykształcenia inżynier automatyk jako pilot jest w stanie zorganizować wszystko i wszędzie. W czasie wolnym od pracy… wyrusza by odkrywać nieznane i nieturystyczne rejony Turcji, Gruzji, Rumunii, Serbii, Kosowa i Czarnogóry. Jest również prawdziwym pilotem, takim który lata po niebie kierując samolotem. Jego marzeniem jest zabrać chetną grupę do Korei Północnej.

Grzegorz - ulubiony kierunek podróży to Meksyk Grzegorz

Dobry duch całego przedsięwzięcia. Jego największą miłością jest Meksyk, który przejechał od oceanu do oceanu. Na co dzień zajmuje się leczeniem i ratowaniem życia, więc nigdy nie traci zimnej krwi. Ma wspaniałe poczucie humoru, rzecz bardzo cenną w podróży.

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.