Archiwa tagu: podróż

Wyprawa INDIE-NEPAL marzec 2013

indie-nepal-tramping

Zapraszamy na niezwykłą podróż do serca Azji. Czy można Indie opowiedzieć? Żadne słowa, zdjęcia, filmy, obrazy nie zdołają Was przygotować na spotkanie z tym krajem. Fala dżwięków, zapachów, kolorów każdego zwala z nóg przy pierwszym kontakcie. A potem… Indie kocha … Czytaj dalej »

Opublikowano Wyprawy | Otagowano , , , , , | Skomentuj

Tomasz z Bulo Bulo w Boliwii

Niecodzienna wyprawa do Boliwii

To było sześć lat temu. Ja, Ania i Iza mieszkałyśmy przez kilka dni u polskich misjonarzy w La Paz, stolicy Boliwii. Przygarnęli nas do swego gospodarstwa i bardzo dbali o urozmaicenie naszego pobytu zabierając w niecodzienne i egzotyczne miejsca. Spędziłyśmy … Czytaj dalej »

Opublikowano Ciekawe wydarzenia | Otagowano , , , , | Skomentuj

Święto Ofiarowania w Egipcie

Święto Ofiarowania w Egipcie, listopad 2010

W listopadzie wróciłam z nurkowania w Egipcie. Ostatniego dnia pobytu o wschodzie słońca obudziły nas wyjątkowo głośne modły. Muezin nawoływał wiernych do przybycia do meczetu. Właśnie rozpoczęło się Kurban Bajram- Święto Ofiarowania, najważniejsze święto muzułmańskie. Ustanowione przez Mahometa upamiętnia ofiarę … Czytaj dalej »

Opublikowano Aktualności | Otagowano , , , | Skomentuj

Twoja wymarzona podróż

Termin: dowolny Wyprawy na zamówienie Mamy doświadczenie w poruszaniu się po różnych zakątkach świata. Jest ono dużo szersze niż propozycje wypraw na naszej stronie. Znamy miejscowe agencje turystyczne i przewodników lokalnych. Wiemy jak zaplanować podróż by była przyjemnością. Jeśli chciałbyś … Czytaj dalej »

Otagowano , , , , , , , , , | Skomentuj

Tajlandia 2013-01-21

Termin: 21.01-05.02.2013 (16 dni) Górskie plemiona i słonie Dzień 1 Wylot do Bangkoku przez jeden z europejskich portów. Dzień 2 Przylot do Bangkoku, transfer z lotniska do hotelu w dzielnicy Khao San Road, słynącej z licznych hoteli, restauracji, barów i klubów … Czytaj dalej »

Otagowano , , , , , , , | 1 komentarz

Tajlandia – Kambodża 2012-11-20

Termin: 20.11-05.12.2012 (16 dni) Bangkok – Siem Rep – Angkor – Mekong – Kratie – Phnom Penh – Sihanoukville – Bamboo Island –  Bangkok Angkor- starożytne miasto zatopione w dżungli Wyobraź sobie, że: Poczujesz zielony oddech wilgotnej dżungli otulającej pozostałości … Czytaj dalej »

Otagowano , , , , , , | Skomentuj

Indonezja 2013-06-26

Termin: 26.06-13.07.2013 (18 dni) JAWA – BALI – LOMBOK – SUMBAWA – KOMODO – RINCA – FLORES Wyobraź sobie, że… Spojrzysz w dymiące wnętrze wulkanu Bromo Popłyniesz statkiem między rajskimi wysepkami z kremowym piaskiem Spróbujesz smaku nasi goreng w różnych … Czytaj dalej »

Otagowano , , , , , | 2 komentarzy
Strona 1 z 212