Wyprawa INDIE-NEPAL marzec 2013

Zapraszamy na niezwykłą podróż do serca Azji. Czy można Indie opowiedzieć? Żadne słowa, zdjęcia, filmy, obrazy nie zdołają Was przygotować na spotkanie z tym krajem. Fala dżwięków, zapachów, kolorów każdego zwala z nóg przy pierwszym kontakcie. A potem… Indie kocha się lub nienawidzi, nikogo nie zostawiają obojętnym. Jak będzie w waszym przypadku? Nie wiem, ale jedno jest pewne. Warto je zobaczyć i poczuć wszystkimi zmysłami.

Wyprawa Indie - Nepal

Wyprawa Indie - Nepal

To jedyne miejsce na świecie, gdzie naprawdę można zwątpić w istnienie Europy. Nasza trasa wiedzie przez symbole Indii: Tadż Mahal – najpiękniejszy pomnik miłości , Varanasi- miejsce magiczne i święte. A Nepal jest jak zielony oddech po barwnych Indiach. Kathmandu- miasto magicznie przenoszące w przeszłość, Himalaje – najwyższe góry świata po prostu tam są, jak niezwykła scenografia, wabiąc trekkingowymi szlakami od wioski do wioski.

To świetna wyprawa dla tych, którzy udają się do Indii i Nepalu po raz pierwszy, by pokochać Azję , jej różnorodność i odmienność.

Jeżeli chcesz zobaczyć co może Cię spotkać na tej wyprawie, to zobacz naszą fotorelacje z poprzedniego wyjazdu do Indii i Nepalu.

Zapraszamy

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wyprawy i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.