Jawa, Bali, Lombok, Komodo- lipiec 2013

Zamiast lukrowanych wakacji w kurorcie i leżaka nad basenem wybierzemy dzikie plaże, zanurkujemy wśród raf z żółwiami morskimi, pójdziemy śladami waranów i przeżyjemy kulinarne niespodzianki!
Intrygujący łańcuszek niewielkich wysp rzuconych na ocean między Azją a Australią- to nasz cel. Zapraszam na wyprawę do Indonezji, już w czerwcu. Zaczniemy od Jawy, przemierzymy Bali, odkryjemy Lombok, pożeglujemy wśród bezludnych wysepek aż do Flores, powędrujemy przez Komodo i Rinkę.Wdrapiemy się na wulkan i wytropimy warany.

Bali- ma wśród dzikich złą opinię. To dlatego, że mieszczą się na niej wypasione, ogrodzone murem enklawy dla bogatych Europejczyków. Ale my wiemy, jak odnaleźć dziką i pierwotną stronę Bali. Znamy plaże, na których rybacy czyszczą świeże kalamary, a między muszelkami spacerują..kury. Ale też takie ze śnieżnobiałym piaskiem, puste aż po horyzont. Wiemy, jak zajrzeć do warsztatów miejscowych rzemieślników i rybackich domków przy plaży. Jak wykąpać się w siarkowych gorących źródłach – bez innych turystów. Posmakować  mangostanu- owocu o różanej delikatności smaku. Zjeść rybę wprost z patyka, na którym była uwędzona. Odkryć zagubione w czasie świątynie- zielono omszałe.

Dla kogo? Dla dzikich płci obojga, osoby bez pary jak zawsze mile widziane. I to bez dodatkowych opłat!

Daj się porwać przygodzie, podaruj sobie podróż życia na dziki koniec świata.

Tu znajdziesz opis wyprawy http://2012.dzikababa.pl/najblizsze-wyprawy-podroze/indonezja-2013-06/

zapraszam

Anka

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wyprawy i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.